Галс ЛТД > Новини > Електронні податкові накладні

Електронні податкові накладні

Шановні партнери!

 

Доводим до Вашого відома, що з 01 січня 2015 року відповідно до ст. 201 ПКУ передбачене наступне:

«Платник податку зобов’язаний надати покупцю (отримувачу) податкову накладну, складену в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи, та зареєстровану в Єдиному реєстрі податкових накладних».

Отже з 01 січня 2015 року податкова накладна надається контрагенту тільки в електронній формі, а з 01.02.2015 р – після обов’язкової реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних.

Для виписки податкових накладних в електронній формі та реєстрації їх в єдиному державному реєстрі податкових накладних ТзОВ «ГАЛС ЛТД» використовує програмне забезпечення «M.E.DOC IS». Сертифікати видані АЦСК ТОВ “Центр сертифікації ключів “Україна”.

Для отримання податкових накладних в електронному вигляді через «M.E.DOC IS» ТзОВ «ГАЛС ЛТД» використовує наступну електронну адресу: zvity.galsltd@gmail.com.

Відповідальні особи за складання та реєстрацію податкових накладних є:

Старший бухгалтер Козьмінська Л. Б. ( lyubov.gals@gmail.com )

Бухгалтер Піцул Т. В.

Бухгалтер Предій І. С.

Просимо надати інформацію щодо програмного забезпеченням та сертифікатів, якими ви користуєтесь для електронного обміну та реєстрації податкових накладних. У разі, якщо ви не користуєтесь «M.E.DOC IS», а іншим програмним забезпеченням – повідомляємо, що на разі доступний безкоштовний сервіс M.E.DOC Онлайн, де ви можете створити і відправити на нас податкові накладні. Детальну інформацію Вам нададуть спеціалісти «M.E.DOC IS» за телефоном: 585900.

Дякуємо за співпрацю.

 

 

 

 

Генеральний директор                                                                                                Завадовський В. А.

ТзОВ «ГАЛС ЛТД»

Електронні ПН