Галс ЛТД > Новини > ТМ «Глибкон» в мережі АЗК WOG

ТМ «Глибкон» в мережі АЗК WOG

22Важливим  кроком керівництва  компанії назустріч споживачам, які знаходяться за кермом автомобільного транспорту або подорожують  мальовничими куточками нашої  держави є початок співпраці з всеукраїнською мережею автозаправних комплексівWOG.

Асортимент натуральних соків підібрано таким чином, щоб максимально відновити сили водія та пасажирів під час подорожі – дати можливість отримати підзаряд  енергії та бадьорості,   втамувати спрагу та наповнити свій організм корисними мікроелементами, взявши пляшечку із собою в дорогу. Для осіб, які не вживають цукор, ведуть розрахунок калорійності їжі, керуються правилами  щодо  здорового  харчування, хворим  на цукровий діабет пропонуються напої без вмісту цукру.  Також сік стане в нагоді «маленьким» пасажирам, адже рекомендований для вживання  дітьми віком від 3-х років.   І все це за рахунок тонізуючих тільки натуральних, корисних  компонентів,  вітамінів та мікроелементів.

Багаторічний досвід  виробництва соків, натуральність,  екологічність, безпечність  від  «ГАЛС  ЛТД» та комплекс сервісних  послуг від  всеукраїнської мережі АЗК WOG  – все це для комфорту  та задоволення  потреб подорожуючих.

Шукайте нас на полицях з напоями,  в холодильниках  та у вітринах фаст-фудів автозаправних комплексів  WOG.

АВТОМОБІЛЮ – MUSTANG, ВОДІЮ – «ГЛИБКОН»!