Галс ЛТД > Новини > Участь у міжнародній виставці «Салоне дель Густо 2014», Турин, Італія.

Участь у міжнародній виставці «Салоне дель Густо 2014», Турин, Італія.

IMG_20141024_142054 З задоволенням інформуємо, що продукція ТзОВ «ГАЛС ЛТД» у складі торгової марки «Смак Українських Карпат» вперше була представлена на виставці «Салоне дель Густо 2014». Стенд організований в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», який фінансується Швейцарською Конфедерацією через державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія).

«Участь в «Салоне дель Густо» не лише допоможе просуванню ексклюзивної продукції торгової марки «Смак Українських Карпат», а також продемонструє видатні кулінарні традиції Українських Карпат – головна складова, що і є запорукою успіху!» – відзначив Тобіас Айзенрінг, керівник швейцарсько-українського органічного проекту.

За підтримки SECO та FiBL, чотири компанії-виробника продемонстрували свою продукцію: крім свіжого березового соку на стенді були представлені запашні трав’яні чаї, традиційне повидло, ексклюзивні ефірні олії.
Компанії-експоненти:

“ГАЛС ЛТД” ТОВ, м. Чернівці (http://www.galsltd.com.ua);
“НВ фірма “Елітфіто” ПП, м. Івано-Франківськ (http://elitphito.com);
“Пан Еко”, Закарпатська обл., (http://www.pan-eko.com);
“Чиста Флора” СОК, Івано-Франківська обл., (www.orgflora.com.ua).

 

Головним завданням делегації на «Салоне дель Густо 2014» було:  експонування продукції виробників, що тісно пов’язані з торговою маркою «Смак Українських Карпат» та участь представників у міжнародному форумі “Походження, розмаїття і території”, Турин (організованими REDD та Diversités & Développement), де вони змогли поділитися своїм досвідом.

Детальна інформація:
«Смак Українських Карпат» www.tuca.com.ua
«Салоне дель Густо 2014», Турин, Італія www.salonedelgusto.it/
Міжнародний форум «Походження, розмаїття і території» www.origin-for-sustainability.org/en/