Галс ЛТД > Сертифікати

Сертифікати

У своєму «арсеналі» компанія ТзОВ «ГАЛС ЛТД» має унікальне для українського ринку поєднання сертифікатів FSSC 22000 та Organic.

Починаючи з 2012 року, компанія щорічно успішно проходить аудит системи менеджменту безпечності харчових продуктів у відповідності до вимог продуктів FSSC 22000 (орган сертифікації – DQS, Німеччина). Це міжнародна повноцінна схема сертифікації системи харчової безпечності, яка базуються на:

  • стандарті ISO 22000:2005 «Системи менеджменту безпечності харчової продукції. Вимоги для всіх організацій у ланцюгу поставок харчових продуктів»,
  • стандарті ISO 22002-1:2009 «Програми попередніх умов безпечності харчових продуктів – Частина 1: Харчове виробництво»,

Сертифікат FSSC 22000 визнаний Глобальною ініціативою з безпеки харчових продуктів (GFSI) та забезпечує реальну цінність для організації, незалежно від розміру та складності, рівня постачальників та покупців усього харчового ланцюгу по всьому світу.

Таким чином, Сертифікація підприємства по схемі FSSC 22000 – це ще одне свідоцтво орієнтованості компанії ТзОВ «ГАЛС ЛТД» на виробництво безпечної продукції, так як це дуже актуально й важливо для кінцевого споживача, який хоче бути впевненим у якості придбаної продукції.

FSSC 2014-08-28

Органік Стандарт – це лідер у галузі органічної сертифікації в Україні. Його включено в офіційний перелік сертифікаційних органів, визнаних у Європейському Союзі та Швейцарії.

Основна діяльність – інспекція та сертифікація органічного виробництва у рослинництві, тваринництві, заготівлі дикорослих продуктів, бджільництві, аквакультурі, переробці та маркетингу (експорт/імпорт), добривах та ЗЗР.

Даний сертифікаційний орган регулярно проходить акредитацію міжнародної організації IOAS, відповідно до стандартів серії ISO 65. А починаючи з 2010 року Органік Стандарт є членом Міжнародної Федерації органічного сільськогосподарського руху (IFOAM).

Органік Стандарт тісно співпрацює з одним зі світових лідерів у сфері сертифікації органічного виробництва – Інститутом екологічного маркетингу, ІМО (Швейцарія), що розширює можливості ТзОВ «ГАЛС ЛТД» не тільки на вітчизняному ринку органічної продукції, а й на міжнародному.

Organic Standard