Галс ЛТД > Про нас

Про нас

Про насТзОВ «ГАЛС ЛТД» – український виробник 100% натуральних екологічно чистих соків у скляній тарі, яка визнана всім світом найекологічнішою та найбезпечнішою.

Підприємство успішно працює з 2001 року і закріпило за собою значну долю внутрішнього ринку та отримало прихильників в усіх регіонах країни.

Згідно офіційної статистики, ТзОВ «ГАЛС ЛТД» є лідером у заготівлі та реалізації органічного березового соку в Україні.

Географічно, виробництво розташоване у дуже мальовничому куточку екологічно чистого краю, в смт.Глибока (Чернівецька область), що відноситься до Прикарпатського регіону. Територія багата на хвойні і мішані ліси, сади і пасовища. Тут немає шкідливої для природи промисловості, а тому і готова продукція є абсолютно натуральною та безпечною.

Поєднання стародавніх традицій, новітніх високотехнічних виробничих процесів з натуральною та екологічно чистою сировиною – виділяє продукцію ТзОВ «ГАЛС ЛТД» серед інших виробників.

Протягом останніх років чимало коштів було інвестовано у розширення, модернізацію та вдосконалення виробництва, що дало змогу перейти на Європейські вимоги до харчової безпечності продукції, яка випускається. Таким чином, на підприємстві запроваджена система управління якістю та безпечністю харчових продуктів, згідно зі схемою міжнародної сертифікації FSSC 22000 (стандарти ISO 22000, ISOTS 22000-2).

Також, починаючи з 2012 року, компанія отримує міжнародний сертифікат на право виробництва органічної продукції (OrganicStandard), згідно вимогам ЄС №8342007 та №8892008 під ТМ «Springdrops».

Якщо описувати збутову політику, то сьогодні вона виглядає наступним чином:

За рахунок бездоганної репутації, підприємство ось уже багато років є переможцем численних прeстижних конкурсів:

  • АГРО 2009 – в номінації «За збереження стародавніх традицій і освоєння нових ринкових технологій».
  • АГРО 2010 – в номінації «За стабільно високу якість та екологічність товару».
  • Агропромисловий комплекс України 2010 – в номінації «Лідер галузі».
  • 100 кращих товарів України 2013 – в номінації «Продовольчі товари».
  • АГРО 2014 – в номінації «Найкращий виробник».

Проте, найвищою нагородою для нас є визнання з боку Європейських споживачів. Продукція експортується в Румунію, Польщу, Чехію, Словаччину, Францію, Німеччину, Хорватію, Швейцарію, Великобританію, США та ін. Згідно офіційної статистики ТзОВ «ГАЛС ЛТД» є лідером з експорту органічного березового соку в Україні.