Галс ЛТД > Про нас > ГАЛС ЛТД в боротьбі з цукровим діабетом

ГАЛС ЛТД в боротьбі з цукровим діабетом

У боротьбі з цукровим діабетомЦукровий діабет у світі:

Близько 366 мільйонів людей на планеті хворіють на цукровий діабет. Число хворих усвіті неухильно зростає, відбувається глобальне поширення діабету, чому сприяє характер харчування населення, який у поєднанні з гіподинамією призводить до зростання кількості осіб з ожирінням.

Згідно з прогнозами до 2030 року діабет стане сьомою провідною причиною смерті у світі (520 мільйонів хворих – прогноз). Передбачається, що в наступні 10 років загальна кількість випадків смерті від діабету збільшиться більш, ніж на 50%.

Діабет страшний не тільки тим, що він часто зустрічається, а також тим, що призводить до розвитку багатьох тяжких ускладнень. Цукровий діабет – це провідна причина сліпоти у всьому світі і в нашій країні в тому числі, ураження нирок і ниркової недостатності, ризику розвитку інфаркту міокарда, інсульту, тобто порушення мозкового кровообігу.

Цукровий діабет в Україні:

За останні 10 років кількість хворих в Україні на цукровий діабет збільшилась у 1,5 рази. Спостерігається тенденція до щорічного збільшення захворюваності не тільки у дорослих, але й серед дітей.

В даний час в Україні зареєстровано понад 1,3 мільйона хворих, що становить майже 3% всього населення. Але, якщо врахувати те, що на кожен зареєстрований випадок доводиться 2–3 випадки недіагностованого захворювання, то вже зараз можна говорити про більше ніж 2–2,5 млн хворих.

Кожного року діагностується більше 120 тис. нових випадків захворювання цукровим діабетом.

ТзОВ «ГАЛС ЛТД» у боротьбі з цукровим діабетом:

Така хвороба, яка неймовірними темпами продовжує розростатися в нашій країні та по всьому світу не могла залишити керівництво ТзОВ «ГАЛС ЛТД» осторонь.

У 2008 році компанія ТзОВ «ГАЛС ЛТД» зробила перші кроки у розробці лінійки дієтичних соків на основі березового. Згідно досліджень 2009 року, що проводилися «Інститутом гігієни та медичної екології імені О.М.Марзєєва АМН України», дієтичні соки ТМ «Глибкон» було рекомендовано в харчуванні населення як дієтичний продукт, особливо при цукровому діабеті та для людей, які контролюють масу свого тіла. Дані дієтичні соки є унікальними та не мають аналогів в Україні по сьогодні (ТзОВ «ГАЛС ЛТД» залишається єдиним в Україні виробником дієтичних соків на основі березового). Також, вони мають ряд корисних та лікувальних переваг перед іншими видами соків, завдяки своєму хімічному складу.

Через низьку калорійність дієтичних березових соків ТМ «Глибкон» (від 3,2 ккал/100г), люди, що дотримуються дієти, можуть пити березовий сік як альтернативу воді, але з більшою користю для свого організму.

Зважаючи на свою унікальність, продукція ТзОВ «ГАЛС ЛТД» дуже часто є темою для обговорення на спеціалізованих конференціях, які присвячені проблемі цукрового діабету та друкується у багатьох виданнях.