Галс ЛТД > Що таке березовий сік?

Що таке березовий сік?

DSC_8756Березовий сік – це рідина, поточна всередині стовбура березових дерев, з точки зору поживної цінності – це дуже корисний продукт, що містить масу потрібних для організму речовин.

Березовий сік – панацея від усіх недугів

Він є прекрасним лікарським і профілактичним засобом, який заготовляють виключно ранньою весною.

Ще в стародавні часи березовий сік використовувався не тільки як смачний напій для втамування спраги, але і в якості повноцінного лікарського настою. Наші предки вживали березовий сік при подагрі, різних захворюваннях суглобів і дерматитах (екзема, виразка шкіри, лишаї).

Не дарма на Русі завжди так любили і поважали білокоре дерево, присвячуючи йому так багато душевних пісень і віршів.

Пройшло чимало часу, а даний напій продовжують рекомендувати до вживання у сучасній медицині.

Вченими виявлено величезну кількість корисних та цілющих властивостей. 

Сучасні медичні дослідження показали, що прийом хоча б однієї склянки в день протягом 2-3 тижнів допомагає організму :

впоратися з весняною слабкістю;

авітамінозом;

неуважністю;

загальною втомою і депресією.

Вживання березового соку сприяє розщепленню каменів в сечовому міхурі та нирках, очищенню крові, посиленню обмінних процесів, має регенеруючу та кровотворну властивість, підвищує опірність організму до простудних, інфекційних і алергічних захворювань. Сік корисний при інтоксикації організму, його споживають під час лікування онкологічних захворювань. Саме протипухлинна активність у поєднанні з антиоксидантним ефектом, є однією з найважливіших цілющих дій. Загалом, всі препарати, виготовлені на основі берези, мають такий антиоксидантний ефект, але тільки березовий сік надзвичайно смачний, приємний та корисний у вживанні.

Також, він може чинити на організм сечогінну, тонізуючу і глистогінну дію. Має лікувальний вплив та позитивно впливає на лікування виразки шлунка і 12-палої кишки, печінки, жовчного міхура, головного болю, цинги, бронхіту, кашлю. Допомагає при ревматизмі, радикуліті, подагрі і артриті, туберкульозі. Рекомендується вживати при зниженій кислотності.

З точки зору фітотерапії березовий сік – один з кращих природних засобів для поліпшення обміну речовин. Він відмінно бродить і має позитивний вплив на роботу шлунка.

Ви, мабуть, не здогадувались, але березовий сік має і позитивну косметичну дію, а саме: сприяє очищенню шкіри і зміцненню волосся.

Але з чим це пов’язано?

Перш за все, з великим вмістом у березовому соці мікроелементів, вітамінів, органічних кислот і дубильних речовин.

До складу березового соку входять:

  • природній цукор (Глюкоза, Фруктоза, Сахароза);
  • Калій (K), Натрій (Na), Магній (Mg), Кальцій(Ca), Залізо (Fe), Алюміній (Al) та інші корисні мікроелементи;
  • органічні кислоти (більше 10!);
  • ефірні олії, фітонциди;
  • сапоніни, вітаміни групи А, В, С;
  • біологічно активні речовини.

Необхідно знати, чого потребує Ваш організм.     

Мінеральні речовини  березового соку –  складові харчового раціону людини. Азот впливає на процеси творення амінокислот в організмі.  Натрій, калій і хлор підтримують незмінний солевий склад крові і осмотичний тиск, від якого в значній мірі залежить кількість води, що утримується в тканинах і крові. Іони натрію підсилюють здатність білків організму утримувати воду, а іони калію і кальцію – зменшують. Солі кальцію в комплексі з фосфатами і фторидами складають мінеральну основу кісток та зубів людини. Кальцій необхідний і для нормальної роботи нервової системи і скорочення  м’язів. Краще засвоєння кальцію залежить від співвідношення його з фосфатами та магнієм, який теж  входить у склад мінералів березового соку. Обмін фосфатів та солей магнію в організмі тісно поєднані. Нестача в їжі солей магнію порушує нормальну роботу нервової системи, скорочення  м’язів. Необхідним для організму людини є і залізо. Воно входить у значних кількостях до складу червоних кров’яних тілець, які живуть всього біля трьох місяців.

Березовий сік, який виготовлений наТзОВ «ГАЛС ЛТД»за старовинними рецептурами та на новітньому обладнанні, дає можливість сьогодні насолоджуватись неповторним смаком і отримувати широку палітру вітамінів, амінокислот та інших корисних мікроелементів.

Він здатен передати усі свої натуральні властивості та наповнити Ваш організм справжньою природньої силою.

Ми зберегли для Вас весну!