Галс ЛТД > Про нас > Асоціації

Асоціації

АсоціаціїТзОВ «ГАЛС ЛТД» входить до престижних асоціацій. Зокрема – Асоціації виробників Карпатського регіону, Асоціації виробників органічної продукції України, Асоціації Буковинських роботодавців.

Що собою представляє Асоціація виробників Карпатського регіону?

Карпати – найбільший в Європі гірський хребет і це справжній природний скарб неймовірної краси,  який має величезну екологічну цінність. Головний напрямок розвитку Українських Карпат визначається виробництвом традиційних сільськогосподарських продуктів харчування. Цей край має величезний історичний спадок сільськогосподарського виробництва та багату культуру. Українські Карпати є одним з регіонів, які славляться відмінними традиційними стравами місцевої кухні. Так званий «карпатський смак» відомий далеко за межами України!

Асоціації smak-ukrainskih-karpatТоргова марка «Смак Українських Карпат» є інституційним механізмом, що означає систему ліцензування, яка визначає та забезпечує ефективне право власності, використання та просування ТМ якісної харчової продукції з Українських Карпат. За умови орієнтації як на національних, так і міжнародних споживачів – особливо туристів з міських регіонів в межах України та з різних країн ЄС – ТМ сприятиме успішному представленню та збуту широкого асортименту якісної продукції з Українських Карпат.

Ця ТМ надає великі переваги споживачам, які отримають доступ до широкого асортименту відбірних та якісних продуктів харчування з Українських Карпат. Адже використання TM«Смак Українських Карпат» вказує на походження з регіону та супроводжується процесом контролю, який гарантує, що вся продукція під ТМ має відмінний смак та відповідає високим критеріям якості, визначеним у відповідному стандарті ТМ. Карпатська ТМ встановлює відмінність маркованої відповідним логотипом продукції від товарів масового виробництва і сприяє створенню довіри до даної ТМ.