Сировина

СировинаЗбирати «березові сльози» потрібно тільки в екологічно чистих лісах, тому що дерево здатне вбирати шкідливі речовини і вихлопні гази.

Для свого виробництва ТзОВ «ГАЛС ЛТД» проводить заготівлю виключно зі спеціально виділених ділянок, які щорічно перевіряються міжнародними сертифікуючими організаціями (проби ґрунту, віддаленість від джерел забруднення, екологічний та санітарний стан,…). Самі ж ділянки простягнулися біля с.Банилів-Підгірний (Карпатський регіон) на території, що є багатою на хвойні ліси, віддаленій від сільськогосподарських земель, площею понад 10 гектарів. Це місце – справжній рай для любителів гірської природи. Воно майже з усіх боків оточено вершинами Буковинських Карпат.

Тому, збираючи сік, є можливість повноцінно насолоджуватись чистотою прохолодного гірського повітря, незрівнянною природою та вражаючими краєвидами – верхівками Карпатських гір.

Через це, такий корисний та екологічно чистий продукт, як березовий сік, який виготовлений з натуральної та екологічно чистої Карпатської сировини наТзОВ«ГАЛС ЛТД» – не має жодних протипоказань до застосування. Його можна пити всім, за винятком людей, які страждають від алергії на березовий пилок.